Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Ve čtvrtek vpodvečer se tělocvična školy v ulici Majakovského ve Vrahovicích zaplnila do posledního místečka. Na setkání s prostějovskými radními a vedoucími odborů magistrátu přišlo přes sedm desítek místních občanů. První náměstek primátorky Zdeněk Fišer nejdříve hostům setkání vypočítal, kolik se do Vrahovic investovalo peněz letos a co všechno je čeká příští rok...

„O letošní největší investici ve Vrahovicích asi není potřeba se déle vyjadřovat, jedná se o rekonstrukci a výstavbu kanalizace v ulicích Jano Köhlera a Hrázky. Tato investice za zhruba patnáct milionů korun se už pomalu dokončuje a obyvatelé ulic se konečně dočkají i jejich zprovoznění. Ještě letos zahájíme rozsáhlou rekonstrukci vrahovického koupaliště, za pět milionů korun půjde hlavně o demoliční a zemní práce. Začaly už práce na rekonstrukci mostu u pivovaru na začátku Vrahovic a podařilo se nám už vyřešit všechny majetkové problémy z okolí takzvané ´myší díry´, kde v příštím roce proběhne výrazná rekonstrukce, opravena a rozšířena tady bude vozovka a rovněž vznikne nová část cyklostezky,“ prozradil Zdeněk Fišer (ČSSD) s tím, že v roce 2018 čekají Vrahovice rekordní investice, které pohltí až třetinu všech rozpočtových nákladů na stavební investice v celém Prostějově. „Rekonstrukce koupaliště bude stát celkem osmdesát milionů korun, pak nás čeká komplexní oprava zdejší hasičské zbrojnice za deset milionů korun, rekonstrukce mostu spolkne čtyři miliony a úpravy okolo ´myší díry´ ještě asi jeden milion korun,“ vypočítal Fišer.


Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments