Příjemnou noc, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 priorJaké prodejny budeme moci navštívit v Zlaté bráně, která roste všem Prostějovanům v centru města doslova před očima? Odpověď na tuto otázku zatím ještě není úplně jasná, přestože by se někdejší Prior měl otevřít nejpozději 15. listopadu. Už od poloviny září se ale do něj přece jen začnou stěhovat noví nájemníci.

Potraviny Billa, prodejna s oblečením H&M a drogerie DM - to jsou zatím známá jména budoucích nájemců někdejší prostějovské chlouby. „Rekonstrukce běží podle harmonogramu, už od poloviny září by se měli ve Zlaté bráně začít zabydlovat první obchodníci. Otevřít chceme ještě do poloviny listopadu,“ informoval Večerník koncem uplynulého týdne předseda představenstva společnosti Prior Adolf Vlk.

Ví se už, jací další nájemníci Zlatou bránu obsadí? „Stále probíhají jednání, nic však není podepsáno, proto bych konkrétní jména v tuto chvíli nerad zveřejňoval,“ reagoval Vlk.

Listopadové otevření Zlaté brány by mohlo napomoci oživení centra města, které je o víkendech ve srovnání s obchoďáky na kraji města fakticky liduprázdné. Pomoci by tomu měly modernější podmínky pro nakupování i výrazně rozšířená otvírací doba.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments