Dobré ráno, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 popalenaVe velice vážném stavu zůstává jednatřicetiletá Veronika z Těšic u Nezamyslic. Jak známo z titulní strany minulého vydání Večerníku, maminka přibližně čtyřletého syna se na Nový rok polila hořlavinou a zapálila. Učinila tak kvůli nevěře svého partnera a nenadálé návštěvě jeho milenky. Veroničin bratr ale dementoval původní zprávy o tom, že by se jeho sestra o sebevraždu už někdy měla pokusit...


Hned první den v novém roce 2014 byla mladá žena z Těšic vrtulníkem transportována do Popáleninového centra Fakultní nemocnice Ostrava. A více jak týden po svém hrůzném činu je zde stále hospitalizována. Bohužel její stav podle posledního vyjádření lékařů mnoho důvodů k optimismu nenabízí...
„Pacientka i nadále zůstává ve velice vážném stavu,“ potvrdil Večerníku na konci uplynulého týdne mluvčí ostravské nemocnice Tomáš Oborný. Už nyní je jasné, že žena, která utrpěla popáleniny na čtyřiceti procentech těla, si následky svého nerozvážného činu ponese až do konce života.
Redakci kontaktoval i bratr popálené ženy. Podle něj se jeho sestra k zoufalému činu uchýlila poprvé. „Moje sestra se nikdy o jinou sebevraždu nepokusila,“ napsal nám bratr Veroniky z Těšic, který tak chce uvést na pravou míru to, co se povídá mezi místními obyvateli. Podle několika z nich se měla paní Veronika už loni v létě pokusit ukončit svůj život oběšením.
Další informace budeme zjišťovat v nadcházejících dnech a co zjistíme, přineseme na stránkách www.vecernikpv.cz nebo v příštím čísle tištěného vydání.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments