Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 popalenaVe velice vážném stavu zůstává jednatřicetiletá Veronika z Těšic u Nezamyslic. Jak známo z titulní strany minulého vydání Večerníku, maminka přibližně čtyřletého syna se na Nový rok polila hořlavinou a zapálila. Učinila tak kvůli nevěře svého partnera a nenadálé návštěvě jeho milenky. Veroničin bratr ale dementoval původní zprávy o tom, že by se jeho sestra o sebevraždu už někdy měla pokusit...


Hned první den v novém roce 2014 byla mladá žena z Těšic vrtulníkem transportována do Popáleninového centra Fakultní nemocnice Ostrava. A více jak týden po svém hrůzném činu je zde stále hospitalizována. Bohužel její stav podle posledního vyjádření lékařů mnoho důvodů k optimismu nenabízí...
„Pacientka i nadále zůstává ve velice vážném stavu,“ potvrdil Večerníku na konci uplynulého týdne mluvčí ostravské nemocnice Tomáš Oborný. Už nyní je jasné, že žena, která utrpěla popáleniny na čtyřiceti procentech těla, si následky svého nerozvážného činu ponese až do konce života.
Redakci kontaktoval i bratr popálené ženy. Podle něj se jeho sestra k zoufalému činu uchýlila poprvé. „Moje sestra se nikdy o jinou sebevraždu nepokusila,“ napsal nám bratr Veroniky z Těšic, který tak chce uvést na pravou míru to, co se povídá mezi místními obyvateli. Podle několika z nich se měla paní Veronika už loni v létě pokusit ukončit svůj život oběšením.
Další informace budeme zjišťovat v nadcházejících dnech a co zjistíme, přineseme na stránkách www.vecernikpv.cz nebo v příštím čísle tištěného vydání.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-