Příjemnou noc, dnes je úterý 7.4.2020
svátek slaví Heřman a Hermína,
zítra Ema
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 06_kolaz_obchody_barvaV minulém vydání Večerník informoval o tom, že přibližně do roka by se supermarket Interspar v Plumlovské ulici měl proměnit v Albert, neboť novým vlastníkem se stala společnost Ahold. Zjišťovali jsme další novinky, a to právě na základě vašich podnětů. Můžeme tak vyvrátit, že by se Interspar převlékl za Hypernovu, jak se po městě začalo také spekulovat...

Čtenáři ve svých příspěvcích, které se scházeli v redakční poště, obvykle ponejvíc srovnávali nakupování v Intersparu a Albertu. Ve většině případů se přikláněli na stranu současného marketu. „Do Intersparu jsem chodila nakupovat celkem ráda, ač to není nejbližší obchod v místě mého bydliště. Díky změně na Albert jsem si jistá, že do tohoto obchodu již nepůjdu. Jeden u svaté Anny zrušili před léty, protože tam nikdo nechodil,“ napsala nám například čtenářka Petra.

Objevily se však i podněty z docela jiného soudku. „Místo Intersparu nebude Albert, ale Hypernova, která rovněž patří Aholdu. Slyšel jsem to od jednoho ze zaměstnanců, měli teď někdy poradu a vedení jim to oznámilo. Prý se už na to všichni mají připravit,“ vyjádřil se jeden z našich pravidelných čtenářů.

Vedení společnosti Ahold se ale i po opakovaném dotazu Večerníku na toto téma jednoznačně vyjádřilo v tom smyslu, že obchoďák v Plumlovské ulici ponese logo Albertu! „Nevím, kde jste na to přišli, vždyť obchodní domy pod značkou Hypernova na českém trhu již nepůsobí a v budoucnu už ani působit nebudou. V Prostějově tak ani Hypernova být nemůže,“ reagovala Judita Urbánková, tisková mluvčí společnosti Ahold s tím, že lidé se po schválení transakce antimonopolním úřadem mohou těšit skutečně na Albert.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar