Dobré ráno, dnes je středa 5.8.2020
svátek slaví Kristián,
zítra Oldřiška
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

tresneUž čtvrtý týden je Večerník ujišťován prostějovskými komunisty, že zveřejní kandidátní listinu pro komunální volby do Zastupitelstva města Prostějova. Ovšem ani během toho uplynulého se nevyjasnilo. O víkendu jsme se alespoň dozvěděli dílčí informace...

„Určité jasno už máme, ale nejsem kompetentní vám tuto informaci sdělit,“ zareagoval v sobotu večer Jaroslav Šlambor, který podle více zdrojů Večerníku by měl prostějovské komunisty vést do voleb jako jednička na kandidátní listině. „Naši kandidátní listinu bude náš okresní výbor schvalovat zřejmě v pondělí devátého června (tj. dnes - pozn.red.). Do té doby mohu pouze prozradit, že první tři místa naší kandidátky v neurčeném pořadí zcela jistě obsadí Jaroslav Šlambor, Václav Šmíd a Josef Augustin,“ uvedl alespoň tuto základní informaci Otakar Hájek, místopředseda Okresního výboru KSČM v Prostějově.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-