Příjemnou noc, dnes je pondělí 14.10.2019
svátek slaví Agáta,
zítra Tereza
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 krajicek1Ženě přiložil ke krku nůž a přinutil ji, aby ho orálně uspokojila. Svého kamaráda ranou do hlavy omráčil a pak ho chtěl vyhodit z okna.  U Plumlovské přehrady běhal opilý mezi lidmi se sekerou v ruce a ohrožoval je. Policistovi vyhrožoval, že ho zabije. „Je to fakt magor. Když se napije, je schopen úplně všeho. Ještě štěstí, že v jednom kuse sedí...,“ shodují se všichni, kteří s osmačtyřicetiletým Pavlem Krajíčkem měli někdy co do činění.

Sedmnáctkrát trestaný Pavel Krajíček v kriminále strávil většinu svého života. Naposledy se na svobodu dostal na začátku března 2011, na svobodě však moc dlouho nepobyl. Než ho opět za krádeže opět zavřeli, stihl ještě napadnout dva své kamarády „z mokré čtvrti“. Jednoho z nich přímo v „azyláku“ praštil židlí do hlavy, když se díval na televizi. Způsobil mu tím zranění, kvůli kterým musel být hospitalizovaný v nemocnici. Nedlouho poté zase zezadu do krku píchl dalšího ze svých kumpánů. Oba útoky se naštěstí obešly bez vážnější újmy na zdraví. Přesto prostějovský soud Krajíčkovi za pokus o ublížení na zdraví dvouletý trest za krádeže o rok prodloužil.

Rozsudek však dosud není pravomocný, neboť obě procesní strany si ponechaly lhůtu pro možnost odvolání. Lidé, kteří Krajíčka znají, rozsudek většinou přivítali.

„Je to hrozný magor. Udělali jsme sice společně nějaké to loupežné přepadení, nicméně někdy jsem fakt nevěděl, co udělá v příští sekundě. Jednou mě v bytě na Kostelecké omráčil a chtěl mě vyhodit z okna. Naštěstí jsem se probral,“ vypověděl například známý prostějovský bezdomovec Martin Janeček.

Krajíček navíc podle něj u sebe neustále nosil nůž. Podle dalších známých měl jednu ženu přinutit s nožem v ruce k tomu, aby „mu ho vykouřila“... Jindy zase běhal opilý po pláži u Plumlovské přehrady a ostatní ohrožoval sekerou v ruce. Jednomu z vyšetřujících policistů pak vyhrožoval, že ho zabije. Můžeme se tedy nechat jen překvapit, co se bude dít, až se Pavel „magor“ Krajíček opět ocitne na svobodě...

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zámek památkou roku.

V obrovský souboj lidí hlasujících na sociálních sítích se proměnila soutěž o moravskou památku roku, která se v posledních letech dočkala významné obnovy, či dokonce záchrany. A podařilo se, zvítězil zámek v Čechách pod Kosířem, který přeskočil konkurenta z Kunína.


Letošní úroda?

Tragédie! Špatné, mizerné, bída. Taková slova nejčastěji padají v souvislosti s takřka veškerou úrodou. Jak sadaři, tak zemědělci si stěžují na celou řadu věcí, které způsobily, že letošek nevypadá vůbec utěšeně. Nedařilo se příliš třeba obilninám nebo cukrovce, tradičním plodinám na Hané. Někdejší bašta tak pláče a ačítají se ztráty...

Total Comments

Osobnost týdne

MICHAL DLOUHÝ
40 dlouhy
Známý herec minulé úterý společně s Kateřinou Lojdovou předvedl v Prostějově excelentní výkon v divadelní hře Válka Roseových. Nebylo divu, že si po konci šel pětkrát pro potlesk diváků na otevřené scéně.

Total Comments

Číslo týdne

 1 988
Na Prostějovsku pracují aktuálně legálním způsobem necelé dvě tisícovky cizinců. Podle odborníků bude tento počet i nadále stoupat, protože práce je tolik, že zaměstnavatelé už z domácích zdrojů nemají kde brát.

Total Comments

Výrok týdne

„Už posedmé mi bourají domov!“

Jeden z bezdomovců od místního nádraží si Večerníku postěžoval, že bydlet v polorozpadlých nemovitostech není vůbec nic jednoduchého a dlouhotrvajícího.

Total Comments