Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 krajicek1Ženě přiložil ke krku nůž a přinutil ji, aby ho orálně uspokojila. Svého kamaráda ranou do hlavy omráčil a pak ho chtěl vyhodit z okna.  U Plumlovské přehrady běhal opilý mezi lidmi se sekerou v ruce a ohrožoval je. Policistovi vyhrožoval, že ho zabije. „Je to fakt magor. Když se napije, je schopen úplně všeho. Ještě štěstí, že v jednom kuse sedí...,“ shodují se všichni, kteří s osmačtyřicetiletým Pavlem Krajíčkem měli někdy co do činění.

Sedmnáctkrát trestaný Pavel Krajíček v kriminále strávil většinu svého života. Naposledy se na svobodu dostal na začátku března 2011, na svobodě však moc dlouho nepobyl. Než ho opět za krádeže opět zavřeli, stihl ještě napadnout dva své kamarády „z mokré čtvrti“. Jednoho z nich přímo v „azyláku“ praštil židlí do hlavy, když se díval na televizi. Způsobil mu tím zranění, kvůli kterým musel být hospitalizovaný v nemocnici. Nedlouho poté zase zezadu do krku píchl dalšího ze svých kumpánů. Oba útoky se naštěstí obešly bez vážnější újmy na zdraví. Přesto prostějovský soud Krajíčkovi za pokus o ublížení na zdraví dvouletý trest za krádeže o rok prodloužil.

Rozsudek však dosud není pravomocný, neboť obě procesní strany si ponechaly lhůtu pro možnost odvolání. Lidé, kteří Krajíčka znají, rozsudek většinou přivítali.

„Je to hrozný magor. Udělali jsme sice společně nějaké to loupežné přepadení, nicméně někdy jsem fakt nevěděl, co udělá v příští sekundě. Jednou mě v bytě na Kostelecké omráčil a chtěl mě vyhodit z okna. Naštěstí jsem se probral,“ vypověděl například známý prostějovský bezdomovec Martin Janeček.

Krajíček navíc podle něj u sebe neustále nosil nůž. Podle dalších známých měl jednu ženu přinutit s nožem v ruce k tomu, aby „mu ho vykouřila“... Jindy zase běhal opilý po pláži u Plumlovské přehrady a ostatní ohrožoval sekerou v ruce. Jednomu z vyšetřujících policistů pak vyhrožoval, že ho zabije. Můžeme se tedy nechat jen překvapit, co se bude dít, až se Pavel „magor“ Krajíček opět ocitne na svobodě...

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments