Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

22 koloZásah do černého! Přesně tak lze charakterizovat velmi tvrdý zásah prostějovské policie vůči třem mužům ve věku od osmnácti do pětadvaceti let, kteří mají na svědomí krádeže s celkovou škodou v řádech desetitisíců korun.

 

Kriminalisté po bleskových a hlavně pro pachatele nečekaných domovních prohlídkách našli hromadu kradených věcí. „V poslední době se v Prostějově množily krádeže jízdních kol, přibyla i vykradená auta. Zjištění tři muži způsobili škodu za desetitisíce korun, v současné době jim bylo sděleno obvinění ze třinácti skutků. Jeden z nich byl již eskortován do věznice, protože byl soudem potrestán za jinou trestnou činnost, ale nástupu trestu se vyhýbal. Zbývající dva mladí muži jsou zatím v policejní cele a o případném umístění do vazby bude rozhodovat soudce,“ sdělil Večerníku zdroj obeznámený s vyšetřováním.

Jak jsme se dále dozvěděli, prostějovským kriminalistům se v některých případech podařilo zajistit i ukradená jízdní kola ještě dřív, než jejich majitelé stihli přijít na policejní služebnu nahlásit jejich ztrátu! „Kola budou občanům po nezbytných procesních úkonech vrácena. Tito pachatelé je kradli proto, aby je vzápětí prodali hluboko pod cenou a za utržené peníze si koupili drogy. Ukradené kolo v hodnotě deseti či dvanácti tisíc korun dokázali prodat za pár stovek,“ dodal zdroj Večerníku.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments