Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_1Chtěl se zachovat jako pravý chlap. Strážníci městské policie v úterý 4. března spěchali do jednoho z panelových domů na prostějovském sídlišti, aby zakročili proti šarvátce dvou sousedů. Vyšlo najevo, že jednomu z mužů si postěžovala přítelkyně, jak ji soused urazil vulgárním slovem. A tak se chlapík rozhodl k pomstě…

„Hlídka do míst vyjížděla na základě telefonického sdělení. Celé dění započalo boucháním souseda na topení a slovní urážkou jedné z bydlících. Žena o incidentu informovala svého přítele, který dorazil z práce. Ten zašel za sousedem si o události promluvit. Mezi nimi ovšem došlo k rozepři, která vyústila ve strkanici. Hluk uslyšel další bydlící a jal se podívat co se děje. Na chodbě spatřil sousedy, jak do sebe strkají a oddělil je od sebe. Nato se všichni rozešli do svých domovů,“ popsala Večerníku incident Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. Lékařské ošetření naštěstí nepožadovala žádná strana. „Událost byla postoupena správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití,“ dodala Adámková.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments