Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram


Zastal se slečny, dostal nakopáno!

Urážlivá slova na adresu slečny vyústila ve fyzické napadení. K incidentu došlo předminulou neděli 23. března přibližně hodinu po půlnoci, kdy skupina přátel stála v bytě u otevřeného okna a kouřila. Okolo procházelo několik mladíků. Jeden z nich vypustil z úst urážlivá slova na adresu slečny stojící u okna. To se velice dotklo jejího přítele a verbální útok oplatil. Na to se ze skupiny oddělil muž, vylezl po zdi a oknem vnikl dovnitř bytu k přítomným. Tam zastánce ženy fyzicky napadl kopy. Přátelé se ho snažili bránit, nevítaný host je však odstrčil, vzal skleněnou láhev plnou piva a v místnosti ji vhodil proti zdi. Poté vyskočil otevřeným oknem ven. Po tomto sdělení poškozeného vyrozuměli strážníci o události Policii ČR, která si věc na místě převzala...

Promáčknul auto

Předminulou sobotu 22. března po půlnoci si hlídka ve Wolkerově ulici všimla občana, který chytal na kliky vozu a přitom vykřikoval: „otevři!“ Uvnitř se však nikdo nenacházel. Proto se strážníci vydali muže zkontrolovat. Než k němu došli, chlapík několikrát kopnul do zadních dveří, čímž došlo k jejich promáčknutí. Totožnost prokázat odmítl, proto byl předveden na služebnu Policie ČR, kam se posléze dostavil i majitel poškozeného automobilu. Škoda byla vyčíslena na čtyři tisíce korun. Celá událost byla pro podezření z přestupku proti majetku a přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby postoupena správnímu orgánu. Třicetiletému muži za jeho jednání hrozí pokuta až patnáct tisíc korun.

Rozčílil ho automat

Taktéž předminulou sobotu 22. března před šestou hodinou večer se opilý muž v hale hlavního nádraží snažil získat nápoj z automatu. Zařízení však bylo mimo provoz. Tento dvaatřicetiletý chlapík pro stav, v jakém se nacházel, nebyl schopen toto pochopit a ze zlosti do přístroje kopal, čehož si všiml oznamovatel a událost nahlásil na linku 156. Strážníci dotyčného na místě zastihli, ale poničení automatu nezjistili. Muž po domluvě s hlídkou místo opustil.

Zastavila a pila!

Osmatřicetiletá žena jevící známky požití lihovin si v pondělí nakoupila v prodejně několik PET lahví s vínem, poté sedla do vozidla a odjela. Vůz zastavila v křižovatce, nechala nastartovaný motor a začala konzumovat víno. Po tomto telefonickém sdělení byli strážníci vysláni na dané místo, kde řidičku zastihli. Seděla uvnitř vozidla a z jejího chování bylo zřejmé ovlivnění alkoholickým nápojem. Dechovou zkouškou bylo u ní naměřeno 1,31 promile. Žena pro zdravotní potíže skončila v nemocnici. Celou událost si pro podezření z trestného činu na místě převzala Policie ČR.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-