Dobré ráno, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_001Nechutným způsobem se při dopravní nehodě po sražení chodce zachovala osádka dodávkového vozidla. Zatím neznámý řidič srazil předminulou neděli na Přerovsku muže a těžce ho zranil. Že by mu ale spěchal poskytnout pomoc, to ani náhodou. Naopak! Společně se svým parťákem těžce zraněného chodce naložili do auta a vyhodili ho do pole u Otinovsi na Prostějovsku!

„Z trestného činu pokusu vraždy jsou podezřelí dva neznámí pachatelé, kteří v neděli šestého července mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou dopoledne na silnici mezi obcemi Dřevohostice a Domaželice na Přerovsku srazili dodávkovým vozidlem tmavé barvy čtyřiačtyřicetiletého muže z Přerova. Ten utrpěl vážná zranění, která ho ohrožovala na životě,“ informovala Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Nešlo však o běžnou nehodu. Osádka dodávky totiž očividně po sobě chtěla zamést stopy a stejně tak se hodlala zbavit těla zraněného muže. „Hledaní pachatelé sraženého muže naložili a odvezli do okresu Prostějov, kde ho mezi dvanáctou a sedmnáctou hodinou vyložili v poli mezi obcemi Otinoves a Niva. Muž se posléze probral, doplazil se k silnici, odkud si přivolal pomoc,“ popsala neuvěřitelný případ Irena Urbánková.
Kriminální policie teď po osádce dodávkového vozidla usilovně pátrá s tím, že jde
o pokus vraždy! „Policie žádá případné svědky, kteří ve zmíněný den a čas zahlédli v uve-
deném prostoru pohyb dodávkového vozidla se dvěma pachateli, případně dění kolem zavazadlového prostoru. A dále hledáme svědky, kteří spatřili ono dodávkové vozidlo v poli mezi obcemi Otinoves a Niva v rozmezí od dvanácté do sedmnácté hodiny. Žádáme, aby se obrátili na jakékoli obvodní oddělení policie, nebo zavolali na linku 158. Vozidlo bylo po střetu s chodcem pravděpodobně poškozené,“ vzkazuje směrem k veřejnosti mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-