Příjemnou noc, dnes je středa 2.9.2015
svátek slaví Adéla,
zítra Bronislav
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlas lidu...

Co vás o letošních prázdninách nejvíce potěšilo?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2015 tv pohoda banner

Barometr

Amerika je naše!

Prostějovské tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová vytvořily finálovou dvojici turnaje v New Hawenu, který byl generálkou před posledním grandslamovým podnikem roku US Open. Především výkony české jedničky slibují, že by se Petra mohla pomalu vracet do své pohody. A letošní výkony Lucky? Jednička s hvězdičkou!

Výdělek na cizím.
Není nic divného, že dnes si každý z nás hledá příležitost, jak si přivydělat nějakou tu korunu navíc. Ale za špatný konec to vzala manželská dvojice, která v Bulharské ulici začala rvát ze stromů patřících městu jeřabiny. Než stačili přijet strážníci, měli v krabicích už patnáct kilo těchto plodů, které jim nepatřily..

Osobnost týdne

MICHAL HRŮZA

34 hruzaProstějovské léto přijel ve čtvrtek uzavřít zpěvák Michal Hrůza. Zaplněné náměstí T. G. Masaryka tleskalo jeho nejznámějším hitům, včetně v rádiích neustále hraného Zakázaného uvolnění. Pořadatelé uvědoměle kvůli očekávanému náporu fanoušků přemístili pódium od Zlaté brány k radnici.

Číslo týdne

60

Houbaři, pomalu si jděte do sklepa pro košíky, které jste tam během letních prázdnin ve vzteku odhodili! Že konečně začínají po době sucha znovu růst houby, přesvědčili Večerník Prostějované Marian Lenďák a Marie Bíbová. Ta dokonce v lese našla ve středu šedesát křemenáčů!    

Výrok týdne

„JÁ SI TEDY SNAD SEBERU KUFŘÍK A VYPLÍŽÍM SE Z RADNICE!“

Primátor Miroslav Pišťák takto reagoval na facebookovou poznámku občana, že současné hospodaření města ničí Prostějov…

Facebook

Twitter