Dnes je pondělí 28. červenec 2014, svátek slaví Viktor zítra Marta

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam jedete o prázdninách?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
Basketbal
Hokejový servis 2. ligy - LHK Jestřábi Prostějov

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv _pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Můžete projet!

Palec nahoru patří opatření, které velmi zjednodušuje situaci řidičům aut a hlavně cyklistům. Ti už nově mohou z obchodní zóny okolo prodejny OBI vyjet do Říční ulice. Jednosměrka byla zrušena, při výjezdu na Olomouckou ale můžete odbočit jen doprava.

Havaroval pod drogami.

O tom, že drogy za volant nepatří, se v úterý přesvědčil na vlastní kůži čtyřiadvacetiletý řidič škodovky. Ten nezvládl řízení a na silnici mezi Ohrozimí a Vícovem těžce havaroval. Před policisty mu nepomohl ani útěk a skrýš v kukuřičném poli.

Osobnost týdne

TOMÁŠ SOMR


Duchovní otec tradičního festivalu Keltská noc opět dokázal, že akce si rok od roku získává stále víc příznivců. Keltský víkend v kempu Žralok u Plumlovské přehrady si užily stovky naprosto spokojených návštěvníků.

Číslo týdne

231

Uplynulé pololetí mají sečteno i dopravní policisté. Jak je z jejich statistik patrné, na Prostějovsku došlo za prvních šest měsíců tohoto roku k 231 dopravním nehodám. Je to o 63 případů méně než vloni.

Výrok týdne

„Peníze si vezmu, ale ten dopis s pruhem ze soudu nechcu!
Mladou dámu Večerník přistihl na poště ve chvíli, kdy si přebírala sociální dávky. Víc nechtěla…

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.