Dobré ráno, dnes je neděle 14.2.2016
svátek slaví Valentýn,
zítra Jiřina
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Čtete knihy? Kdo je váš současný favorit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Ceník inzerce
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2015 tv pohoda banner

Barometr

Záchrana na poslední chvíli.

Horké chvíle prožili rodiče mladého muže a posléze i lékaři záchranky. Ti spěchali na pomoc mladíkovi, který nejprve napsal dopis na rozloučenou a poté značné množství léků zapil alkoholem. Rychlý zásah lékařů mu zachránil život, sebevrah byl převezen do nemocnice.

Strážníci vymírají?
Horečně nyní vedení městské policie pokračuje ve výběrovém řízení na posty nových strážníků. Problém je ale v tom, že o tuto práci není mezi mladými muži a ženami zájem. Podle některých jsou přijímací testy velmi náročné, zejména ty fyzické. Síla a pohyb zřejmě dnes mladým chybí… 

Osobnost týdne

MATOUŠ VENKRBEC
06 osobnost tydne venkrbecDíky velké aktivitě prostějovských hokejových fanoušků se právě současný útočník Jestřábů stal historicky prvním Sympaťákem WSM Ligy. Šestadvacetiletý prvoligový hokejista získal téměř devatenáct set hlasů a předčil všechny protikandidáty.

Číslo týdne

120

Fanoušci hokeje prskají hněvem, ale zlost je brzy přejde. Magistrát nedávno zakázal parkování před zimním stadionem v době hokejových utkání. Svízelnou situaci se radní rozhodli rychle řešit a brzy hodlají vybudovat v ulici Josefa Lady nové parkoviště pro 120 osobních vozidel.

Výrok týdne

 „Maminko, a bubáky tady fakt nemají?“

Šestileté dítko se po zápisech do školy ve Vrahovicích chtělo ujistit, zda tady opravdu nestraší.

Twitter