Dobré ráno, dnes je úterý 30.8.2016
svátek slaví Vladěna,
zítra Pavlína
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Pomalu, ale jistě končí léto 2016. Už víte, co byste po něm chtěli na sobě vylepšit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2016 tv pohoda banner

Barometr

Nabruste si brusle! 

I pro letošní rok se prostějovští radní rozhodli pořídit svým občanům drahou hračku. Tentokrát už začátkem listopadu bude stát před budovou muzea na náměstí T. G. Masaryka znovu mobilní kluziště. Bruslaři si ho mohou užívat až do začátku ledna, takže si pomalu chystejte obuv.

Vlaky mají utrum! 
Těžko říct, co řidiče nadměrných nákladních vozidel nutí projíždět pod mostem, který je pro ně příliš nízký. Uplynulý pátek jeden takový zrušil celý železniční most u Němčic, koleje byly vychýlené skoro o dva metry a dělníci ho museli zbourat. Těžko říct, kdy přes nový opět pojedou vlaky...

Osobnost týdne

VĚRA ŠPINAROVÁ

35 osobnost tydne spinarova
Populární „Špinarka“ koncertovala na Prostějovsku v krátké době už poněkolikáté. Tentokrát přímo na náměstí v centru města. Zaplněný rynk tleskal osvědčeným hitům, radnicí „otřásla“ i její Bílá Jawa 250!

Číslo týdne

24
Pouze dvou tuctů let si na tomto světě užila krásná Miriam Marčišinová z Pěnčína. Začínající modelka a fotografka se musela neádvno vzdát svých velkolepých plánů a začít bojovat s osudem v podobě zhoubného nádoru. Uplynulou středu její mise skončila...

Výrok týdne

„KDYŽ PADNE VOJÁK, JE TO PRACOVNÍ ÚRAZ!“

I těmito slovy zavzpomínala primátorka Alena Rašková na civilní prostějovské oběti z neděle 25. srpna 1968