Příjemnou noc,
dnes je sobota 23.5.2015
svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlas lidu...

Jak vnímáte rozhodnutí soudu, že smlouva mezi prostějovským magistrátem a Manthellanem je neplatná?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2015 tv pohoda banner

Barometr

Fandilo se i na „zimáku“.

Hokejová mánie zasáhla také celý Prostějov. Tažení Jaromíra Jágra a celého národního týmu za medailí na mistrovství světa v Praze sledovaly i desetitisíce Prostějovanů. Fandilo se doma u televize, v hospodách, u velkoplošné obrazovky ve Víceúčelové hale-ZS i přímo v redakci Večerníku.

Podvodníci na Okružní.
Palec dolů patří nepochybně trojici snědých Slováků, kteří před supermarketem Kaufland zkoušeli napálit některé Prostějovany. Hodinky zakoupené za pár desítek korun na tržnici v Brně nabízeli za pětistovku! Bohužel, pár jedinců jim naletělo, další je „práskli“ strážníkům...

Osobnost týdne

TOMÁŠ BERDYCH

20 osobnost tydne berdych

Navzdory čtvrtfinálové porážce od Rogera Federera na turnaji v Římě se prostějovský tenista poprvé v kariéře posunul na čtvrté místo světového žebříčku ATP, což Večerník avizoval již v minulém vydání. 

Číslo týdne

6 655

Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku bez práce. Je to však nejméně nezaměstnaných ze všech okresů Olomouckého kraje. Přitom během dubna si v Prostějově našlo práci 547 osob. Pochopitelně těch, kterým se chce makat...

Výrok týdne

„SNAD SE NA MĚ TÁTA DÍVAL Z NEBE!“ 


Mladý prostějovský dopravák Martin Jeneš, syn nedávno zesnulého kriminalisty, zachránil život řidičce