Dnes je sobota 28. únor 2015, svátek slaví Lumír zítra Bedřich

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1

Blíží se jarní prázdniny. Kam pojedete?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

RSS kanál Prostějovského Večerníku

Barometr

Bez ostrých slov.

Pondělní jednání zastupitelstva bylo vedeno ze všech stran poměrně slušně, bez hádek, slovních napadání a dalších vylomenin, na které jsme byli zvyklí na předchozích schůzích po komunálních volbách v říjnu 2014. Zlí jazykové tvrdí, že to bylo kvůli přímému přenosu. Opravdu?

Velmi drahý vtip.
Uplynulou sobotu odpoledne zasahovaly ve třech desítkách měst České republiky, včetně Prostějova, policisté i záchranáři. Evakuována byla všechna hlavní vlaková nádraží kvůli anonymní hrozbě nastraženou bombou. Jestli to bral nějaký hlupák jako vtip, tak jej přijde draho...

Osobnost týdne

VYPSANÁ FIXA

08 osobnost tydne fixa

Pardubická pop-punková skupina zaplnila prostějovský klub Apollo 13. Grupa založená v roce 1994 má své početné zástupy fanoušků i v našem městě a tak není divu, že její sobotní vystoupení sklidilo opět obrovský úspěch.

Číslo týdne

411 000

Od pololetí loňského roku převzala otěže nad Společenským domem Domovní správa Prostějov. A podle dostupných informací tato organizace města hospodaří v „kulturáku“ lépe než předchozí vedení. Hospodářská ztráta za druhé pololetí letopočtu 2014 je totiž přesně o čtyřista jedenáct tisíc korun nižší než za stejné období roku předešlého.

Výrok týdne

JENOM MĚ ŠTVE, ŽE JSEM MUSELA TĚM ŽEBRÁKŮM ZAPLATIT ZA KOLA!“ 


Zlodějka Nelly Šilerová se takto vyjádřila v dopise svému kamarádů o občanech, které prostomyslně okradla

Copyright © 2004 - 2015 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.