Dnes je čtvrtek 24. červenec 2014, svátek slaví Kristýna zítra Jakub

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam jedete o prázdninách?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
Basketbal
Hokejový servis 2. ligy - LHK Jestřábi Prostějov

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv _pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Opravují se výmoly.

Město se pustilo do rozsáhlé plošné opravy výmolů na silnicích i chodnících, které jsou způsobeny dřívějšími výkopy při opravách plynového či elektrického vedení nebo kanalizace. Opravy propadlých částí komunikací zatím bude platit město.

Napadl policajty.

Palec dolů za uplynulý týden patří jednoznačně pětatřicetiletému muži, který na silnici mezi Nezamyslicemi a Těšicemi brutálně napadl policejní hlídku. Opilý rabiát jednoho ze strážců zákona kopl a vyhrožoval mu zabitím. Hrozí mu tříletý kriminál.

Osobnost týdne

PETRA KVITOVÁ a LUCIE ŠAFÁŘOVÁ

29-kvitova safarova


Úspěšné tenistky se po neskutečném wimbledonském tažení konečně objevily v Prostějově. Šampionka z londýnské trávy i překvapivá semifinalistka se nestačily podepisovat svým fanouškům.

Číslo týdne

150

Přesně tolik kilogramů vážil lup, který si ze smržické zemědělské firmy odnesl v noci z pondělí na úterý zatím nedopadený pachatel. O co šlo? Zloděj má teď zřejmě doživotně postaráno o hlavní ingredienci do bramboráků, protože čmajznul česnek!

Výrok týdne

„KDYBY BYL STŘÍZLIVÝ, TAK BY TÉ ŽENSKÉ JENOM NAFACKOVAL!“
Drsné vyjádření muže, který s vrahem z Žižkova náměstí popíjel v hospodách

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.