Dobrý podvečer, dnes je úterý 13.10.2015
svátek slaví Renáta,
zítra Agáta
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlas lidu...

Na který sport chodíte nejraději?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2015 tv pohoda banner

Barometr

Skoro samé úsměvy.

Jakoby někdo mávnul kouzelným proutkem! Přestože na pondělním jednání zastupitelstva se tu a tam objevila nějaká nejapná poznámka, atmosféra po zvolení primátorky Aleny Raškové byla mnohem uvolněnější. Že by žena dokázala zkrotit i ty největší prchlivce?

Dcera odtáhla matku!
Neskutečný případ řešili prostějovští strážníci v jedné z hospod u centra města. Na chvíli zde zkolabovala žena, což nebylo nic divného, protože vzápětí strážníkům nadýchala přes čtyři promile! Notoričku před odvozem na záchytku zachránila její dcera, která ji odtáhla k sobě domů.

Osobnost týdne

ALENA RAŠKOVÁ

41 osobnost tydne raskovaBývalá první náměstkyně se postavila do čela magistrátu. Zastupitelé ji drtivou většinou hlasů napříč politickým spektrem zvolili primátorkou Prostějova. V historii je první ženou, která bude vládnout městu. Ve funkci nahradila Miroslava Pišťáka.

Číslo týdne

3 955

Prostějov si i nadále drží velmi nízkou nezaměstnanost, počet lidí bez práce se už druhý měsíc za sebou udržel pod magickou hranicí čtyř tisícovek. A co víc, opět přibylo volných míst. Za chvíli možná budeme slýchávat známou komunistickou obezličku - nejsou lidi!

Výrok týdne

„KDYŽ JE OBJEKTIVNÍ MLADÁ FRONTA, TAK JE I VEČERNÍK OBJEKTIVNÍ!“

Sociální demokrat Jiří Pospíšil před svým zvolením do rady města reagoval vtipně na kritiku opozice

Facebook

Twitter