Dnes je sobota 18. duben 2015, svátek slaví Valérie zítra Rostislav
16 start new web2015

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

jak jste prožili velikonoční svátky?

Nechte si zasílat novinky na Váš e-mail

Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

RSS kanál Prostějovského Večerníku

Barometr

Neexistuje už lepší.

O budoucnost Prostějova se bát nemusíme. Primátor Miroslav Pišťák převzal ve středu bezkonkurenční hodnocení ekonomického hospodaření města. Magistrát obdržel nejlepší rating v zemi, jako jediné město máme tři „áčka“. Navíc nedluží nikomu ani korunu!

Tragédie za humny.
Jen pár stovek metrů za hranicí prostějovského regionu došlo ve čtvrtek ráno k tragédii. Na dálnici mezi Ivanovicemi na Hané a Pustiměří zde v osobním autě zahynuli tři Ukrajinci, muž a dvě ženy. Řidič na rovném úseku nepochopitelně narazil do kamionu jedoucího před ním...

Osobnost týdne

JAKUB SMOLÍK

15 osobnost tydne smolík

Líbivé a poetické písně rozezněly ve čtvrtek večer sál Společenského domu v Prostějově. Hity jako „Až se ti jednou bude zdát“ nebo „Jen blázen žárlí“ byly jen zlomkem vynikajícího koncertu Jakuba Smolíka s doprovodnou skupinou. 

Číslo týdne

5 212

Přesně tolik lidí z Prostějovska je bez práce. Číslo je to pro někoho hrozivé, ale na rozdíl od dat ze začátku předcházejícího měsíce došlo k poklesu nezaměstnanosti o 428 osob. Navíc přímo v Prostějově nabídnou příští rok firmy v průmyslové zóně až 700 volných míst!

Výrok týdne

„KAŽDÝ SI VEZME DOVOLENOU, KDYŽ JE UNAVENÝ...“ 


Prostějovská tenistka Petra Kvitová o své neplánované měsíční pauze

Copyright © 2004 - 2015 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.