Dobrý večer, dnes je pátek 6.5.2016
svátek slaví Radoslav,
zítra Stanislav
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
19 tablo banner

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Na kterou z blížících se letních akcí těšíte úplně nejvíc?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Ceník inzerce
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2016 tv pohoda banner

Barometr

Lucka je zpátky!

Nejenom sportovní prostějovské fanoušky muselo potěšit sobotní vítězství Lucie Šafářové v prestižním pražském tenisovém turnaji WTA. Po půlroční nemoci se tak prostějovská tenistka opět dostává do vrcholné formy a znovu útočí na první desítku světového žebříčku.

Křižovatka mu byla malá.
Dopravní havárie na Poděbradově náměstí z pátečního časného rána se moc pochopit nedá. Šofér osobního auta tady na kusy rozmetal zábradlí u chodníku. Pirát silnic ujel, ale vzápětí ho policisté zadrželi na parkovišti a naměřili mu 1,75 promile alkoholu v dechu.   

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ


18 osobnost tydne babisMinistr financí a vicepremiér navštívil v pátek Prostějov. Nejdříve v nemocnici diskutoval s lékařským personálem o možnostech zlepšení situace v českém zdravotnictví, hned nato zamířil na tenisové kurty. Tady byl seznámen s přípravami výstavby Národního olympijského centra.

Číslo týdne

8 000 000

Prodej vrahovického koupaliště městu za osm milionů korun schválilo vedení České obce sokolské. Získání pozemků do vlastnictví prostějovského magistrátu je tak nejdůležitějším krokem k plánované rekonstrukci tolik oblíbeného letního rekreačního areálu.

Výrok týdne

 „První dáma odchází. Vztyk!“

Takto zavelel v obřadní síni Miroslav Pišťák ve chvíli, kdy ze slavnostní akce odcházela primátorka Alena Rašková