Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 26.11.2015
svátek slaví Artur,
zítra Xenie
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Těšíte se na otevření kluziště? A budete chodit bruslit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2015 tv pohoda banner

Barometr

Konečně někdo přišel.

Večerník byl zvědavý na to, kolik občanů sídliště Hloučela a okolí přijde na čtvrteční setkání s prostějovskými radními i pracovníky magistrátu. Vloni se dostavila pouze jedna seniorka, a to ještě k tomu byla maminka náměstka primátorky Jiřího Pospíšila. Letos přišlo osm lidí!

Zklamání z policistů.
Je velmi těžké popsat pocity nad výrokem vyšetřovatelů Policie ČR v Prostějově, kteří brutální přepadení pětasedmdesátileté seniorky ze strany dvou cikánů v Olomoucké ulici vyhodnotili pouze jako přestupek proti občanskému soužití. Nu což, budeme si pomáhat a chránit sami...

Osobnost týdne

MICHAL NESVADBA


47 nesvatba copyVčera, tj. v neděli 22. listopadu, dorazil do Prostějova snad nejznámější český bavič dětských srdcí. V Městském divadle proběhlo hravé a veselé setkání s Michalem Nesvadbou z populární televizní Kouzelné školky.

Číslo týdne

250 000 000

Vedení města plánuje v rozpočtu na rok 2016 rekordní stavební investice v celé historii Prostějova. Základem pro ně bude suma sto osmdesáti milionů korun. A když se k tomu ještě přidají očekávané dotace, může jít celkově až o čtvrt miliardy!

Výrok týdne

 „JÁ NEKRADU, JÁ PRACUJU!“

Nejspíš zfetovaný Rom takto křičel na strážníky, kteří jej zatkli po přepadení stařenky na chodníku v Olomoucké ulici

Twitter