Dnes je čtvrtek 27. listopad 2014, svátek slaví Xenie zítra René

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Co říkáte výměně trenéra u prostějovských Jestřábů?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv  pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Afričan je už doma.

Občan Nigérie, kterého hospitalizovali v prostějovské nemocnici s podezřením na zákeřnou ebolu, byl propuštěn do domácího léčení. Ze zákeřné nemoci se nakonec vyklubala běžná střevní chřipka, panika tak byla zbytečná. Zbytečný ale rozhodně nebyl zásah hasičů a policistů.


Předčasné oslavy. 

Předčasné oslavy. Terčem kritiky ze všech stran se stal páteční termín oficiálních oslav 25. výročí listopadových událostí na prostějovském náměstí. Popravdě řečeno, připomínat si něco tři dny předem, není příliš obvyklé. Nebo že by se radním nechtělo o svátečním pondělí do „práce“?

Osobnost týdne

RADŮZA

46 osobnost tydne

Velká dáma českého písničkářství a trojnásobná držitelka prestižní hudební ceny Anděl uplynulou středu zcela zaplnila sál Městského divadla v Prostějově. Kromě songů z jejího nového alba divákům předvedla i svoji „klasiku“, za což si vysloužila mohutný potlesk.

Číslo týdne

5 226

Přesně tolik je nyní na Prostějovsku lidí bez zaměstnání. Je to stále dost, i když  statistika Úřadu práce říká, že je to zase o osmašedesát osob méně, než tomu bylo před měsícem. Očekává se však, že již v prosinci dojde k mírnému nárůstu nezaměstnanosti s ohledem na ukončení sezónních prací. 

Výrok týdne

„CO TEN MŮŽE VĚDĚT, V ROCE 1989 TAHAL KAČERA!“

Čtenářka Večerníku nelibě nese kritiku T. Blumensteina na účast KSČM v radě města

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.