Dnes je středa 27. srpen 2014, svátek slaví Otakar zítra Augustýn

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Jestřábi na 1.ligu výrazně zdražili vstupné...

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
Basketbal
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv _pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

V Olomoucké je klid.

Velmi příznivou zprávou je, že uzavírka Olomoucké ulice v Prostějově nepřinesla během uplynulého týdne takřka žádné komplikace v dopravě. Ve zmíněném úseku je klid, jako kdyby jej řidiči úplně ignorovali. A tak mají dělníci klid na práci.

Zase ti ciklisté!

S nehodami jezdců se v poslední době roztrhl doslova pytel. Hned během počátku uplynulého týdne došlo k další havárii přímo v samotném centru města. Sedmapadesátiletý muž na kole při srážce s jiným cyklistou přepadl přes řídítka a zranil se. Druhý rychle ujel...

Osobnost týdne

PETR ZAPLETAL
34 zapletal
Finalista prestižní soutěže MUŽ ROKU 2014 se při slavnostním galavečeru, který se uskutečnil minulý pátek v Náchodu zdaleka neztratil. Přestože nakonec prostějovský rodák na medailové pozice nedosáhl, odjížděl z východních Čech spokojen. Vždyť být mezi desítkou nejkrásnějších chlapů České republiky není k zahození.

Číslo týdne

20 000 000

Okolnosti zmizení majitelky prostějovské realitní kanceláře nabírají na intenzitě. Pohřešovaná Petra Sedlářová se ozvala dopisem médiím, ve kterém přiznává dluhy v astronomické výši dvaceti milionů korun. Navíc podnikatelka světu oznamuje, že odchází z tohoto života…

Výrok týdne

„JE MI TO LÍTO, ALE NEMŮŽU VÁS VZÍT. TU KORUNU SI PROSTĚ PŮJČTE!“

Řidič autobusu MHD byl naprosto neoblomný, žena měla ve šrajtofli jen osm korun na jízdenku...

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.