Dnes je pátek 27. březen 2015, svátek slaví Dita zítra Soňa

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Jak jste spokojeni se skončenou sezónou hokejových Jestřábů

Nechte si zasílat novinky na Váš e-mail

Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

RSS kanál Prostějovského Večerníku

Barometr

Dostalo se na všechny.

Jak se očekávalo, tak se také stalo. Vzhledem k nejnižšímu počtu dětí, které za poslední roky přišly k zápisům do mateřských škol, město dokázalo uspokojit všechny rodiče a jejich předškolní ratolesti umístit do mateřinek. Město si může dovolit i luxus umístit děti do tří let věku.

Chlastat po 50 metrech!
Prostějovští radní rozšířili vyhlášku města o další místa, kde se nesmí pít alkohol na veřejnosti. V pořádku, určitě. Ale tak trochu udivuje, že podle nového nařízení se nesmí pít u hlavního nádraží, jedině až ve vzdálenosti padesáti metrů od něj. Cestující tak mají s občerstvením utrum...

Osobnost týdne

BUTY

12 buty osobnostOstravská skupina s frontmanem Radkem Pastrňákem vyprodala v pátek klub Apollo. Populární grupa, která ve své tvorbě dokázala spojit rock, folk, folklór různých etnik, country, jazz i reggae, si získala velkou přízeň prostějovských fanoušků.

Číslo týdne

1 320 300

Tak tuhle částku vyjádřenou v korunách už město v životě neuvidí! Radní odepsali tuto sumu po více než patnáctiletých tahanicích se společností Masna Kroměříž. Řezníci dlužili magistrátu za nájem bývalých městských jatek, jenomže firma už dávno zkrachovala a její zástupci jaksi zmizeli…

Výrok týdne

„KUR.., TO BYLO JEŠTĚ ZŘEJMĚ TO NEJSLUŠNĚJŠÍ SLOVO!“ 


První náměstkyně primátora Alena Rašková komentovala kritické hlasy občanů kvůli kácení stromů v Tylově ulici

Copyright © 2004 - 2015 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.