Dobré odpoledne, dnes je sobota 4.7.2015
svátek slaví Prokop,
zítra Státní svátek
Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlas lidu...

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
Stíny minulosti

2015 tv pohoda banner

Barometr

Opravdu pomáhají a chrání!

Uznání si zaslouží dva prostějovští policisté, kteří se jako první dostali minulé úterý v noci k hořícímu domu ve Smržicích. Doslova na poslední chvíli z něj vynesli popáleného muže, čímž mu zachránili život. Sami lékaři později přiznali, že stačilo pět minut a muž by nepřežil!

Zemětřesení v ANO 2011.
Z klubu „babišovců“ v prostějovském zastupitelstvu vystoupili František Jura a Marcela Župková. Měli k tomu stejné důvody, a to neslušné až destruktivní jednání svých kolegů, kteří podle nich ještě na zastupitelstvu nenavrhli nic užitečného a jenom se snaží vše bořit. Máte recht!

Osobnost týdne

ELIŠKA BALZEROVÁ

26 osobnost tydne balzerovaNejenomže se vrátila na televizní obrazovky v roli doktorky Čeňkové v legendární Nemocnici na kraji města, ale ve středu navštívila s Divadlem Na Fidlovačce i Prostějov! S hereckým kolegou a prostějovským rodákem Ladislavem Županičem excelovala v komedii Až naprší a uschne.

Číslo týdne

500 000

Půl milionu korun je tučná kořist i pro zkušeného lupiče. Ze zlatých šperků a hodinek se nyní raduje, a doufejme, že pouze jen dočasně, zatím neznámý pachatel, který se v noci z úterý na středu minulého týdne vloupal do klenotnictví na prostějovském náměstí. Taková krádež tu už dlouho nebyla!

Výrok týdne

„VYPADNĚTE, TADY JSTE NA SOUKROMÉM POZEMKU!“

Tak to se povedlo! Tímto argumentem vyhnal redaktora Večerníku bezdomovec z baráku za místním nádražím, který tito lidé obývají bez povolení…

Facebook

Twitter