Dnes je sobota 20. září 2014, svátek slaví Oleg zítra Matouš

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Vnímáte vzrůstající agresivitu čtyřnohých miláčků?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
Basketbal
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv  pohoda









ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Olomoucká je volná!

Dopravě v Prostějově se výrazně ulehčilo. Přestože uzavírka Olomoucké ulice nepřinesla takové problémy, které se původně očekávaly, znovuotevření tolik frekventované komunikace je bezesporu událostí týdne. A co víc, součástí železničního přejezdu jsou tolik žádané závory!

Na lavici obžalovaných nikdo!

Minulé úterý poslala soudkyně Ivona Otrubová na patnáct měsíců do kriminálu mladého zloděje Lukáše Říhu. Problém je v tom, že v tuto chvíli již recidivista není k sehnání, policie po něm pátrá už více než půl roku. Mladík se přitom nezdráhal okrást ani vlastní kamarády!

Osobnost týdne

HANA a PETR ULRYCHOVI

37 osobnost tydne

Vyvrcholením Hanáckých slavností v Prostějově byl jednoznačně včerejší koncert sourozenců Hany a Petra Ulrychových se skupinou Javory. Nádherným písničkám inspirovanými moravským folklórem tleskalo v neděli odpoledne zaplněné náměstí.

Číslo týdne

5 333

Přesně tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Potěšitelné alespoň je, že oproti stejné době předcházejícího měsíce se podařilo nezaměstnanost snížit o 122 klientů úřadu práce. Bohužel, volných míst je ale v prostějovském regionu jen něco přes pět stovek.

Výrok týdne

„NEMŮŽEME DO PRÁCE, VŽDYŤ NÁM ŠLOHLI KLIKU!“

Na první pohled zoufalí pracovníci katastrálníhoúřadu nevěřili v pondělí ráno při pohledu na vstupní dveře vlastním očím...

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.