Dnes je úterý 27. leden 2015, svátek slaví Ingrid zítra Otýlie

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Jaký bude podle Vás rok 2015?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Koutný
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Volno až do Žešova.

Církevní hodnostáři se po roce vyjednávání umoudřili a rozhodli se prodat městu pozemky nutné pro výstavbu cyklostezky do Žešova za navrženou cenu tří set korun za metr čtvereční. Původně chtěli pětistovku. Magistrát tak může začít stavět už letos.

Žaloba na úřad!

Toto snad už není možné, že ani státní úředníci nedodržují nařízení soudu. Společnost Sport Trend uplatnila na katastrálním úřadu zástavní právo na pozemky, které má vracet společně s pokutou městu, a to i přes soudní zákaz. Magistrát teď chystá žalobu i na samotný úřad....

Osobnost týdne

RUDOLF HRUŠÍNSKÝ

04 osobnost tydne

Beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově aplaudoval ve čtvrtek hercům pražského Divadla Bez zábradlí na čele s legendárním „Peškem“ ze seriálu Ulice. Hra plná žárlivých scén s názvem Kdes to byl(a) v noci měla obrovský úspěch.

Číslo týdne

180

To je pálka! Přesně tolik milionů korun je nyní v městské pokladně navíc. Jak se Večerník právě minulý týden exkluzivně dozvěděl, tímto přebytkem skončil rozpočet města za loňský rok. Jak je to možné v dnešní celosvětové finanční mizérii?

Výrok týdne

„JE MI LÍTO, ŽE SE MĚ LIDI TOLIK ŠTÍTÍ!“ 


Nejsledovanější prostějovský bezdomovec Zdeněk Herák ví, že trpí svrabem, léčit se ale nechce, raději zmrzne…

Copyright © 2004 - 2015 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.