Dnes je čtvrtek 30. říjen 2014, svátek slaví Štěpánka zítra Felix

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Vnímáte vzrůstající agresivitu čtyřnohých miláčků?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv  pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Jediná v ČR.

Přesnější vyšetření i nižší dávku radiační zátěže nabídne pacientům Nemocnice Prostějov, která je členem skupiny AGEL, nový počítačový tomograf. „CéTéčkem“ modelu Toshiba Aquilion Prime disponuje v současné chvíli jako jediný špitál v tuzemsku.

Londýn musí ještě počkat!

Po opojném triumfu ve Stockholmu přišla na prostějovského tenistu Tomáše Berdycha kocovina, když na turnaji ve Valencii vypadl hned v prvním kole. O definitivu startu na Turnaji mistrů v Londýně musí hráč TK Agrofert ještě bojovat v tomto týdnu.

Osobnost týdne

LADISLAV ŽUPANIČ

43 zupanic

Prostějovský rodák se představil v závěrečném třetím dílu festivalu Aplaus 2014, který obstarala adaptace veleúspěšné britské hry „Jistě pane premiére!“, s níž z Prahy přijelo Divadlo bez zábradlí. A byl to nejen oblíbený herec z Hané, kdo ve čtvrtek roztleskal zcela zaplněné Městské divadlo.

Číslo týdne

25

Po čtvrtstoletí se do vedení prostějovského úřadu vrací komunisté. Poprvé od pádu totality v roce 1989 budou hned tři členové této partaje součástí Rady Statutárního města Prostějov. Prostějovská KSČM totiž přijala nabídku na vytvoření trojkoalice s ČSSD a hnutím PéVéčko.

 

Výrok týdne

„NA DOVOLENOU K MOŘI BYCH V ŽIVOTĚ NEJEL. ČUNÍN MI STAČÍ!“

Námořní kapitán Pavel Kocian, který na lodích pracoval dlouhých šestatřicet let

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.