Dnes je úterý 21. říjen 2014, svátek slaví Brigita zítra Sabina

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Vnímáte vzrůstající agresivitu čtyřnohých miláčků?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv  pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Spadla klec! 

Prostějovská kriminálka učinila přítrž řádění šestadvacetiletého mladíka, který vykrádal kolárny a chodby domů na nejrůznějších místech Prostějova. Šestadvacetiletému muži teď za krádeže v ulicích Jana Zrzavého, Esperantské, B. Pecky aj. teď hrozí tříletý kriminál.

Jenom „kecy“!

Během uplynulého týdne přišla na adresu Večerníku spousta rozvášněných reakcí na výsledky komunálních voleb. Mnozí si stěžovali na to, že politická reprezentace se příliš nezměnila. Na zpětný dotaz, zda stěžovatelé u voleb byli, jsme obdrželi zápornou odpověď...

Osobnost týdne

JOSEF FRANTIŠEK

42 osobnost tydne

Ač tomu někteří Prostějované nevěřili, nestor komunální politiky to i ve svých pětasedmdesáti letech ustál. A tak mohl začít skládat koalici a je zřejmé, že primátorské křeslo nejspíše uhájí i pro příští čtyři roky. Exkluzivně Večerníku pak již prozradil další plány.

Číslo týdne

2

Konečně se po delším čase v prostějovské porodnici narodila dvojčátka! Ve středu měl Večerník možnost pořídit snímek Tobiáše a Zity Formánkových. Není třeba zdůrazňovat., že maminka Lucie Krchňáková má z dvojnásobného rodinného přírůstku dvojnásobnou radost. Blahopřejeme!

Výrok týdne

„STADION MÁ BÝT PRO EXTRALIGU,  ALE CHODIT BUDEME ZAS TAK NA JIČÍN!“

Fanoušek prostějovského hokeje si povzdechl nad současnou mizérií prvoligových Jestřábů
Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.