Dnes je středa 17. prosinec 2014, svátek slaví Daniel zítra Miloslav

Skalka: bez řidičáku a pod vlivem drog!

46 ridic_drogyS tím se tak potkat na silnici! Policisté zadrželi v sobotu ve Skalce muže za volantem, který v životě nevlastnil žádné řidičské oprávnění a ještě k tomu byl momentálně pod silným vlivem drog. Hrůza!

 

„V sobotu 10. listopadu kolem 12.30 hodin byl v obci Skalka kontrolován policejní hlídkou řidič vozidla Chevrolet Aveo. U dvaatřicetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Orientační test na zjištění přítomnosti drog byl však pozitivní na amphetamin a methamphetamin. Řidič se doznal k požití návykové látky. Po poučení odmítl lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu. Navíc muži zákona zjistili, že usedl za volant, i když není držitelem žádného řidičského oprávnění. Další jízdu mu zakázali,“ řekla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Muž je nyní podezřelý z dopravního přestupku a po zadokumentování bude spisový materiál zaslán na příslušný správní orgán k projednání. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • 1
  • 2

Co říkáte výměně trenéra u prostějovských Jestřábů?

Předpověď počasí

Předpověď počasí
Fotbalový sumář
2014 basket banner
2014 hokej_banner

Narozená miminka

Narozená miminka

Speciály

Speciály Večerníku
Jak šel čas

TV POHODA

tv pohoda

ARCHÍV VEČERNÍKU

Barometr

Konec smogu.

Vlivem zlepšení rozptylových podmínek došlo už v pondělí 8. prosince k poklesu koncentrací znečišťujících látek v ovzduší. Odbor životního prostředí magistrátu tak rozhodl o ukončení smogové situace. Jak ale zároveň upozorňuje, vyhráno zdaleka není!


Nevděk vládne radnicí? 

Za posledních osm let ušetřila komise informatiky rady města miliony korun díky tomu, že díky bdělosti členů přišla na nevýhodné zakázky, které byly následně zrušeny. Jenomže nyní se páni konšelé rozhodli, že stejná komise už nebude zapotřebí...

Osobnost týdne

SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ

50 osobnost tydne

K příjemné předvánoční atmosféře v Prostějově výrazně přispěla známá herečka a zpěvačka, která byla uplynulou sobotu hlavní tváří odpoledne plného her, soutěží a zpívání pro děti. Celebritě pomáhal i pohádkový skřítek Buměj. Nebylo tak divu, že smíchu bylo víc než dost.

Číslo týdne

5 218

S přesně tolika lidmi, kteří zatím marně hledají zaměstnání, vstupuje prostějovský Úřad práce ve své databázi do posledního měsíce roku. Volných míst je přitom pouze 522, takže o každé z nich se „pere“ deset nezaměstnaných...

 

Výrok týdne

„PUNČ NA NÁMĚSTÍ? RADŠI ŠKOPEK PIVA PĚKNĚ V TEPLOUČKU!“

Štamgast hospůdky u centra města má o úrovni vánočního jarmarku úplně jasno…

Copyright © 2004 - 2014 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Realizace a technická podpora Petr Coufal.