Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 nehodaV pondělí 5. ledna kolem půl dvanácté v noci došlo na silnici druhé třídy ve směru z Drahan na Žárovice k dopravní nehodě. Bohužel, policie ji zatím nemůže stoprocentně objasnit, protože předpokládaný viník havárie z místa zbaběle ujel.

„Z prvotního šetření vyplývá, že zatím neustanovené vozidlo s nezjištěným řidičem při průjezdu pravotočivé zatáčky vjelo z nezjištěných příčin do protisměru, kde pravou přední částí narazilo do protijedoucího vozidla Škoda Octavia, které řídil jednadvacetiletý mladík. Po střetu z důvodu úleku strhl řidič vozidla Škoda Octavia řízení vpravo a narazil do svodidel. Neznámý řidič nezastavil, ale pokračoval směrem na Žárovice,“ popsala havárii s újezdem viníka Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.
Při nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob, alkohol byl u řidiče značky Škoda Octavia vyloučen dechovou zkouškou. „Celková hmotná škoda na vozidle a svodidlech byla vyčíslena na 55 tisíc korun. Nehoda je v šetření policistů dopravního inspektorátu. Po vozidle i řidiči pátrají,“ dodala Irena Urbánková.
Policisté se tímto obrací na veřejnost a případné svědky, kteří by mohli svými informacemi přispět k objasnění nehody a zjištění řidiče a neznámého vozidla, aby kontaktovali policisty Dopravního inspektorátu v Prostějově. Buď osobně, nebo telefonicky na čísle 974 781 580 případně na bezplatnou telefonní linku 158.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-