Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Emoce, nadávky, zlost a křik. To všechno bylo k vidění a slyšení u pokladen v supermarketu Kaufland v Konečné ulici předminulou neděli 27. srpna. Odpoledne se do prostějovské pobočky mezinárodního řetězce nahrnuly davy zákazníků, ti si však u pokladen museli vystát i hodinovou frontu! Otevřeny byly totiž pouze dvě...

„Je tady plno lidí, u jedné pokladny stojí asi třicet zákazníků s nákupen, u druhé je fronta ještě větší a její konec se točí až dozadu mezi regály,“ oznámil Večerníku muž, který si nepřál být jmenován. Záhy však redakci poslal snímek, který hovoří za vše. „Hodně nakupujících to vzdalo, nechalo ve frontě stát plné vozíky s nakoupeným zbožím, sprostě vynadalo dvěma mladým děvčatům u pokladen a odešlo ze supermarketu,“ dodal čtenář.
Večerník se dotázal na ředitelství společnosti Kaufland Česká republika v Praze, jak něco takového je v dnešní době možné. Podobné fronty pamatujeme totiž jen my starší z dob totalitního komunistického režimu, když zrovna dovezli banány... „Velice nás mrzí dlouhé čekání u pokladen a zákazníkům se omlouváme za vzniklé komplikace. Pokladny se snažíme obsazovat tak, aby byli naši zákazníci rychle a zároveň kvalitně obslouženi. Pro vedoucí pokladen existují systémové postupy, na základě kterých se stanovuje přibližný počet potřebných pokladních. Stav v prodejně v Konečné ulici, který nastal v neděli 27. srpna, byl zapříčiněn nepřítomností několika zaměstnanců na odpolední směně. A za ně se v krátké době již nepodařilo sehnat náhradu. Vedoucí prodejny se svými nadřízenými věc řeší a společně učiní taková opatření, aby se této situaci do budoucna zabránilo,“ přišla odpověď z úst Renaty Maierl, tiskové mluvčí společnosti Kaufland Česká republika.
Snad to Kaufland myslí vážně a nebude už prostějovské zákazníky dráždit...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #5 JARDA NOVÁK 2017-09-12 07:40
Pepo já myslel že do práce se chodí za výdělkem a pořád někdo naříká na nezaměstnanost. Pokud budu sedět doma na zadku jsem bez peněz,proto neber příležitost vydělat si za nedělní příplatky. Je spousta lidí kterým to vyhovuje.A co se týká hlavně důchodců přeci nemůžeme poroučet kdy má kdo co dělat v neděli,to tady bolševik prováděl dost dlouho!
Citovat
+9 #4 cyryl 2017-09-11 08:08
Kaufland je pro smích. V neděli 10.9 stejná situace, fronta tak na dvě hodiny. Nechal jsem tam košík a šel na nákup ke konkurenci. Kaufland platí lidem almužny a pak se divý, že to nefunguje. :-x
Citovat
+8 #3 Piščák ml. 2017-09-07 11:08
Jo a zapomněl jsem na FALTÝNKA a to jeho "já su z Prostějova" kdyby raději držel tu svou sprostou ulhanou tlamu.... :-x
Citovat
+5 #2 Piščák ml. 2017-09-07 11:05
"Emoce, nadávky, zlost a křik. To všechno bylo k vidění a slyšení u pokladen v supermarketu Kaufland" Je potřeba postavit 3 Kauf :eek: tohle se může stát jen u nás na dědině :sad: bohužel to něčem svědčí, má z nás prču celá republika, radnice, Černošek a teď tohle :cry:
Citovat
+4 #1 Pepa 2017-09-06 06:30
Tak to nám přeju.V neděli se má sedfět na prdeli a odpočívat nebo být venku .A né aby k[zakázané slovo]i naší pohldonosti chodil někdo do práce za pokladny.A ještě z toho dělat aféru.No mají nás tam kde chtěli./Obchoďá ci/
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě