Dobrý večer, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Teprve až minulý týden přišla od prostějovské policie výzva k veřejnosti se žádostí o pomoc při pátrání po pachateli krádeže. V Držovicích se koncem července tohoto roku vloupal zatím neznámý muž do kufru auta, odkud sebral kromě jiných věcí i značnou finanční částku. Aniž to však věděl, zachytila ho bezpečnostní kamera. Jenže, kriminalisté se záznamem dlouho otáleli...

„Ve čtvrtek sedmadvacátého července tohoto roku v době od 11:15 do 12:15 hodin v ulici Dr. Mičoly v Držovicích odcizil dosud nezjištěný pachatel ze zavazadlového prostoru zaparkovaného osobního automobilu značky Audi koženou brašnu na notebook. Společně s taškou její majitel přišel i o obálku s finanční hotovostí 129 tisíc korun, a různé písemnosti. Část věcí z tašky majitel krátce po činu nalezl za plechovou halou, která se nachází za provozovnou velkoobchodu s elektromateriálem firmy Janča,“ popsal případ František Kořínek, tiskový mluvčí Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor v Prostějově.
V době skutku místem činu procházel muž, který byl zachycen bezpečnostní kamerou. Je možné, že jde o náhodného svědka, ale také může jít o samotného pachatele! „Prostějovští policisté se obrací na širokou veřejnost a žádají o pomoc při zjištění totožnosti osoby z videozáznamu. Mohlo by se jednat o důležitého svědka, který svými informacemi může policistům přispět k odhalení pachatele. Současně žádáme také tohoto muže, případně další svědky, kteří by mohli k případu uvést jakékoliv poznatky, aby se s nimi obrátili buď telefonicky, nebo osobně na policisty obvodního oddělení Prostějov 1 v ulici Újezd 12, nebo zavolali na telefonní číslo 974 781 651, případně prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158,“ apeluje na veřejnost Kořínek.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments