Dobré dopoledne, dnes je sobota 24.3.2018
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V pátek 17. listopadu si připomeneme již osmadvacáté výročí takzvané sametové revoluce v roce 1989. Slavnostní akt v režii vedení města se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka už den předtím. „Ráda bych pozvala všechny občany Prostějova ve čtvrtek šestnáctého listopadu v šestnáct hodin k soše prvního československého prezidenta před budovou radnice ke slavnostnímu aktu Dne boje za svobodu a demokracii. Věřím, že si důstojně připomeneme tento památný den naší historie,“ posílá vzkaz prostějovská primátorka Alena Rašková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+4 #4 Zatloukal Miroslav 2017-11-16 08:16
A bude tam saskovat ten komunistickej,r udej milicionar,zlod ej PISTAK,kterej do revoluce 1989 chodil v kazdem pruvodu v maskacich LIDOVYCH MILIC a se samopalem pres rameno?Od roku 1989 nastala nejhorsi situace:Slovens ky estebak,arogant i zlodej,podvodni k a lhar se dal dohromady se senilnim,sebest rednym alkoholikem,ses lym starcem ZEMANEM.
Citovat
0 #3 JARDA NOVÁK 2017-11-16 07:38
Emane dnes ještě sedí,vrávorá nebo se o něco opírá. Pokud ho blázniví fanatici znovu zvolí budeme první mít prezidentská nosítka na kterých ho budeme muset nosit. Docela jde respektovat nemoc pokud nastane v průběhu funkce,ale volit znovu někoho v takovém stavu jaký je je krajně nezodpovědné.
Citovat
0 #2 eman 2017-11-15 18:10
Není ta SVOBODA v Česku ohrožena , když na Hradě sedí starý nemocný pro Ruský šváb ,který nás táhne na VÝCHOD ?
Citovat
0 #1 Puma 2017-11-15 15:28
V Prostějově tak SRA:ČKU
Citovat
 • Kino Metro 70 Jarmark
 • Jarmark Ptrostějov
 • residence kostelecka
 • Hledání kraslic
 • hestego
 • agrop
 • linaplast
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Cestovali jsme s Kolbabou.

Tak to byla opravdu rekreace! Známý cestovatel Jiří Kolbaba imponoval minulé úterý vyprodanému sálu prostějovského kina Metro 70. Poutavé vyprávění, fotografie i promítání o jeho nedávné cestě po Islandu zapůsobily také na redaktora Večerníku tak, jako kdyby byl na výpravě s ním.

Znovu, a od začátku!

Spor mezi prostějovským magistrátem a společností Manthellan se dostal skoro na samý začátek. Nejvyšší soud ČR totiž zrušil rozsudek Krajského soudu v Brně, který považoval vzájemné smlouvy o pronájmu pozemků v centru města za platné. Teď se celý proces vrací zpět do Brna a finální řešení se tak zase prodlouží...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

JINDŘICH ŠTREITstreitMinulou středu se v kině Metro 70 v Prostějově promítal filmový dokument o světoznámém fotografovi Jindřichu Štreitovi. Snad žádný z umělců se ve svém oboru nedokázal udržet tak dlouho na špičce jako tento jednasedmdesátiletý kumštýř.

Číslo týdne

 2501

To je ještě něco mnohem víc než epidemie! Krajská hygienická stanice vydala v pondělí novou statistiku počtu chřipkou nemocných lidí. V rámci Olomouckého kraje je na tom Prostějov absolutně nejhůře, aktuálně v uplnyulém týdnu trpělo dva a půl tisíce nemocných na sto tisíc obyvatel. 

Výrok týdne

„KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková  takto zdůvodnila skutečnost, že Domovní správa Prostějov i tentokrát odepsalastatisícové pohledávky
za obyvateli městských
bytů, kteří dluží mnoho let na nájemném