Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V pátek 17. listopadu si připomeneme již osmadvacáté výročí takzvané sametové revoluce v roce 1989. Slavnostní akt v režii vedení města se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka už den předtím. „Ráda bych pozvala všechny občany Prostějova ve čtvrtek šestnáctého listopadu v šestnáct hodin k soše prvního československého prezidenta před budovou radnice ke slavnostnímu aktu Dne boje za svobodu a demokracii. Věřím, že si důstojně připomeneme tento památný den naší historie,“ posílá vzkaz prostějovská primátorka Alena Rašková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+4 #4 Zatloukal Miroslav 2017-11-16 08:16
A bude tam saskovat ten komunistickej,r udej milicionar,zlod ej PISTAK,kterej do revoluce 1989 chodil v kazdem pruvodu v maskacich LIDOVYCH MILIC a se samopalem pres rameno?Od roku 1989 nastala nejhorsi situace:Slovens ky estebak,arogant i zlodej,podvodni k a lhar se dal dohromady se senilnim,sebest rednym alkoholikem,ses lym starcem ZEMANEM.
Citovat
0 #3 JARDA NOVÁK 2017-11-16 07:38
Emane dnes ještě sedí,vrávorá nebo se o něco opírá. Pokud ho blázniví fanatici znovu zvolí budeme první mít prezidentská nosítka na kterých ho budeme muset nosit. Docela jde respektovat nemoc pokud nastane v průběhu funkce,ale volit znovu někoho v takovém stavu jaký je je krajně nezodpovědné.
Citovat
0 #2 eman 2017-11-15 18:10
Není ta SVOBODA v Česku ohrožena , když na Hradě sedí starý nemocný pro Ruský šváb ,který nás táhne na VÝCHOD ?
Citovat
0 #1 Puma 2017-11-15 15:28
V Prostějově tak SRA:ČKU
Citovat
  • Fokus Optik
  • Mirai
  • Agel
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...