Dobré ráno, dnes je sobota 16.12.2017
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V pátek 17. listopadu si připomeneme již osmadvacáté výročí takzvané sametové revoluce v roce 1989. Slavnostní akt v režii vedení města se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka už den předtím. „Ráda bych pozvala všechny občany Prostějova ve čtvrtek šestnáctého listopadu v šestnáct hodin k soše prvního československého prezidenta před budovou radnice ke slavnostnímu aktu Dne boje za svobodu a demokracii. Věřím, že si důstojně připomeneme tento památný den naší historie,“ posílá vzkaz prostějovská primátorka Alena Rašková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+4 #4 Zatloukal Miroslav 2017-11-16 08:16
A bude tam saskovat ten komunistickej,r udej milicionar,zlod ej PISTAK,kterej do revoluce 1989 chodil v kazdem pruvodu v maskacich LIDOVYCH MILIC a se samopalem pres rameno?Od roku 1989 nastala nejhorsi situace:Slovens ky estebak,arogant i zlodej,podvodni k a lhar se dal dohromady se senilnim,sebest rednym alkoholikem,ses lym starcem ZEMANEM.
Citovat
0 #3 JARDA NOVÁK 2017-11-16 07:38
Emane dnes ještě sedí,vrávorá nebo se o něco opírá. Pokud ho blázniví fanatici znovu zvolí budeme první mít prezidentská nosítka na kterých ho budeme muset nosit. Docela jde respektovat nemoc pokud nastane v průběhu funkce,ale volit znovu někoho v takovém stavu jaký je je krajně nezodpovědné.
Citovat
0 #2 eman 2017-11-15 18:10
Není ta SVOBODA v Česku ohrožena , když na Hradě sedí starý nemocný pro Ruský šváb ,který nás táhne na VÝCHOD ?
Citovat
0 #1 Puma 2017-11-15 15:28
V Prostějově tak SRA:ČKU
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla