Dobré ráno, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

rvackaPoslední den v roce 2013 skončil Pavel Gajdoš v péči lékařů. Jak totiž Večerník informoval v minulém vydání, byl napaden v jedné z prostějovských hospod a přelom letopočtů strávil s otřesem mozku v nemocnici. Kde k události došlo, na to si Gajdoš dokázal vzpomenout až týden po svém napadení. Se svým názorem se opět svěřil naší redakci. „Bylo to v krušovické Country pivnici na rohu Brněnské a Krokovy ulice,“ sdělil Pavel Gajdoš. V jeho doprovodu jsme se v pátek vypravili na ´místo činu´.

„Servírka, která na Silvestra obsluhovala, vše viděla a toho útočníka určitě zná,“ tvrdil nám cestou Pavel Gajdoš. Bohužel uvedenou ženu se nám v pohostinství zastihnout nepodařilo. Dozvěděli jsme se, že v práci bude až v průběhu tohoto týdne. „Byl bych rád, kdyby se pachatele podařilo dopadnout. Zaútočil na mě bez zjevného důvodu,“ míní Gajdoš, který je stále v pracovní neschopnosti. Policie případ vyšetřuje jako přestupek, agresor může počítat s pokutou.  Pokud by byl útok kvalifikován jako trestný čin ublížení na zdraví, hrozily by neznámému útočníkovi až dva roky pobytu za mřížemi.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments