Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

rvackaPoslední den v roce 2013 skončil Pavel Gajdoš v péči lékařů. Jak totiž Večerník informoval v minulém vydání, byl napaden v jedné z prostějovských hospod a přelom letopočtů strávil s otřesem mozku v nemocnici. Kde k události došlo, na to si Gajdoš dokázal vzpomenout až týden po svém napadení. Se svým názorem se opět svěřil naší redakci. „Bylo to v krušovické Country pivnici na rohu Brněnské a Krokovy ulice,“ sdělil Pavel Gajdoš. V jeho doprovodu jsme se v pátek vypravili na ´místo činu´.

„Servírka, která na Silvestra obsluhovala, vše viděla a toho útočníka určitě zná,“ tvrdil nám cestou Pavel Gajdoš. Bohužel uvedenou ženu se nám v pohostinství zastihnout nepodařilo. Dozvěděli jsme se, že v práci bude až v průběhu tohoto týdne. „Byl bych rád, kdyby se pachatele podařilo dopadnout. Zaútočil na mě bez zjevného důvodu,“ míní Gajdoš, který je stále v pracovní neschopnosti. Policie případ vyšetřuje jako přestupek, agresor může počítat s pokutou.  Pokud by byl útok kvalifikován jako trestný čin ublížení na zdraví, hrozily by neznámému útočníkovi až dva roky pobytu za mřížemi.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-