Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

06 nasili_holcickyTak, tohle je hodně citlivá věc! Trestní oznáme-ní na svého manžela a otce svých dcer podala zoufalá žena z Vrchoslavic na Prostějovsku. „Máme spolu dvě dcery, starší je osm let, ta mladší má tři roky. Bohužel dochází k tomu, že manžel holky až moc fyzicky trestá..,“ svěřila se exkluzivně Večerníku maminka, které se o celé záležitosti z pochopitelných důvodů příliš hovořit nechtělo. Nakonec se ale přece jen trochurozpovídala...

 

 

O celém případu, kdy dochází k jistému protizákonnému jednání, se Večerník dozvěděl po lednové návštěvě policie v podniku Hanácké železárny a pérovny v Prostějově. Dle anonymního dopisu si policisté přímo z odpolední směny odvedli v poutech jednoho ze zaměstnanců. Po podniku se pak šířily nejrůznější spekulace... Na základě jedné z nich měl jistý muž z Vrchoslavic dokonce zabít svoji vlastní ženu!
Jak jsme v rámci ověřování informaci zjistili, tato zpráva se ukázala jako nepravdivá. Navíc údajně zavražděnou paní se nám v průběhu uplynulého týdne dokonce podařilo kontaktovat. „To s tou policií je pravda. Skutečně se jedná se o násilný trestný čin, ale vražda to nebyla. A nejde však o mě, ale o děti,“ reagovala na naše dotazy manželka obviněného D. K., která na muže podala trestní oznámení.  „Trvalo to hodně dlouho. V tuto chvíli však už spolu nejsme. Víc vám neřeknu, bojím se toho, aby to nebylo horší, než to je,“ uzavřela rozechvělá žena, kterou jsme požádali i o kontakt na jejího manžela. „On si nepřeje s vámi hovořit,“ dodala. A osobní soukromí se Večerník rozhodl ctít. Vždyť jde o děti... Policie tento citlivý případ skutečně šetří, do jeho uzavření však nechce sdělovat bližší informace. Jak jsme ale ještě předtím zjistili, rodina v obci příliš známá není, podle některých místních však měl obviněný David K. pověst žárlivce. A jak dále uvedla policie, Davidovi K. již bylo sděleno obvinění, přidělen mu byl také obhájce. „Do ukončení vyšetřování ale nebudeme k případu uvádět bližší informace, a to i s ohledem na to, aby případnou medializací nedošlo k sekundární viktimizaci (jedná se o druhotné zraňování - pozn.red.) poškozených,“ sdělila Večerníku Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments