Dobré ráno, dnes je pátek 10.4.2020
svátek slaví Darja,
zítra Izabela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

14 03 urnaPolicejní zakuklenci ze zásahové jednotky vrazili uplynulou sobotu odpoledne do správní budovy Městského hřbitova v Prostějově! Oficiální zdroje zatím mlčí, Večerník však byl svědkem toho, jak zamaskovaní ozbrojenci odváděli z domu muže s rukama spoutanými za zády a pytlem na hlavě! Jeho identitu i důvod nemilosrdného zákroku se nám ale do uzávěrky vydání nepodařilo zjistit.

Jakmile se Večerník o zásahu policejního komanda dozvěděl, vyrazil okamžitě na místo. Vše ale proběhlo s rychlostí blesku, stačili jsme už jen zpozorovat, jak členové zásahové skupiny odvádějí muže ve věku okolo třiceti let. Ten měl ruce spoutané za zády a něco průhledného přes hlavu. Kdo to byl, však během následujících hodin i v průběhu včerejšího dne zůstávalo zahalenou rouškou tajemství a nepodložených spekulací. 
VÝZVA PRO ČTENÁŘE!
Viděli jste něco podezřelého v sobotu odpoledne okolo 15.00 hodin na městském hřbitově? Stali jste se svědkem zatčení zatím neznámé osoby policejním komandem? Zavolejte na telefonní číslo redakce Večerníku 582 333 433 nebo napište na redakce@vecernikpv.

Total Comments

  • Kominek
  • Zahradnictvi Plumlov
  • Basic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments