Dobrý večer, dnes je čtvrtek 12.12.2019
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 prehradal_010FOTOGALERIE: Voda v přehradě je stále vhodná ke koupání. Plavci se k ní však vrací více než nesměle. Naopak prostějovský aquapark si na návštěvnost stěžovat nemůže. Zatímco ve čtvrtek kolem třetí hodiny byl narvaný doslova k prasknutí, na pláži U Vrbiček u Plumlovské přehrady tou dobou bylo volného místa stále dost a dost. Na pláž U Lázničků pak dorazila jen hrstka nadšenců.

Horké počasí v závěru uplynulého týdne táhlo lidi k vodě. Už ve čtvrtek v prostějovském aquaparku padl letošní ná-vštěvnický rekord. „Během dne dorazilo zhruba dva tisíce tři sta návštěvníků,” informoval nás v pátek odpoledne správce prostějovského aquaparku Miloš Kaštil.
Naopak provozovatelé pláží u Plumlovské přehrady zatím spokojeností právě nezáří. „Lidé se na přehradu zatím fakticky nevrátili. Pár lidi si k nám cestu sice našlo. Jsou to naši letití hosté, které moc rádi vidíme. Zatím by se ale dali spočítat na prstech jedné ruky. Čím to je, nevím. Kvalita vody je podle mých informací celkem slušná. Možná už všichni mají doma na zahradách bazény nebo odjeli do Chorvatska,” uvažoval Miloš Láznička, provozovatel pláže a občerstvení U Lázničků.
Na protějším břehu Plumlovské přehrady panovala přece jen větší spokojenost. „Doufal jsem, že návštěvnost bude lepší, ale nestěžuji si. Když to srovnám se čtyřmi předchozími lety, tak je to pořád zlaté. Věřím, že o víkendu k nám zamíří podstatně více lidí než přes pracovní týden,” neztrácel optimismus provozovatel pláže U Vrbiček Radek Kocourek, který kromě tradičního zázemí na celou sezónu připravil pro děti například i nafukovací atrakce.
Jak se bude situace na přehradě vyvíjet, bude hodně záležet na kvalitě vody v nádrži. Informace o ní vám přineseme už v dalším vydání Prostějovského Večerníku.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments