Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 plumlovskaKe zbytečné nehodě došlo včera po chybě řidiče škodovky v Plumlovské ulici. Starší šofér nedal přednost a smetl ho náklaďák převážející dřevo. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

 

„Ve čtvrtek 8. ledna kolem půl jedné odpoledne došlo k dopravní nehodě v Prostějově na ulici Plumlovská. Šestasedmdesátiletý řidič osobního auta Škoda Felicia nerespektoval na křižovatce ulic Rostislavova a Plumlovská dopravní značku „Dej přednost v jízdě“. Vjel do křižovatky právě v době, kdy po hlavní silnici ve směru od Mostkovic do centra jelo nákladní auto značky MAN. Došlo ke střetu vozidel, kdy osobní bylo po nárazu odhozeno a narazilo do budovy na ulici Plumlovská. Naštěstí ke zranění osob nedošlo,“ popsala marta Vlachová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.

Požití alkoholu u obou řidičů bylo také vyloučeno dechovou zkouškou. Řidiči osobního auta byla na místě udělena bloková pokuta v částce 1 500 korun. Celková škoda na vozidlech a budově předběžně činí 70 tisíc korun.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments