Dobré ráno, dnes je středa 29.1.2020
svátek slaví Zdislava,
zítra Robin
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VÁNOCE JSOU ZA NÁMI, ZAPOMEŇTE! TO ALE NEZNAMENÁ, ŽE UŽ V TOMTO ROCE NEBUDE ŽÁDNÁ SRANDA. BA PRÁVĚ NAOPAK. ZA PÁR HODIN NÁS TOTIŽ ČEKAJÍ BUJARÉ SILVESTROVSKÉ OSLAVY, A POKUD TO NEPŘEŽENEME S ALKOHOLEM, DOČKÁME SE PŘI SMYSLECH I PŘÍCHODU NOVÉHO ROKU!

AGENTURA HÓSER, DCEŘINNÁ SPOLEČNOST PROSTĚJOVSKÉHO NOČNÝKU Z OSMÉHO KOLENE, PRO VÁS, VÁŽENÍ A MILÍ ČTENÁŘI, PŘIPRAVILA LETOS POPRVÉ SAMOSTATNOU SPECIÁLNÍ PŘÍLOHU PLNOU ZARUČENÝCH ZPRÁV Z PROSTŘEDÍ MĚSTA, REDAKCE, POLICEJNÍHO VYŠETŘOVÁNÍ A DALŠÍHO VEŘEJNÉHO ŽIVOTA. ALE BACHA, UPOZORŇUJEME PŘEDEM, ŽE NĚKTERÉ PERLIČKY ODHALENÉ SLOVUTNOU AGENTUROU HÓSER A ZVEŘEJNĚNÉ V TOMTO SPECIÁLU VŠECH SPECIÁLŮ, MOHOU BÝT VELMI DRASTICKÉ! PROTO VÁM DOPORUČUJEME, POKUD BUDETE CHTÍT TYTO STRÁNKY DÁT PŘEČÍST OSOBÁM MLADŠÍM OSMNÁCTI LET, OBZVLÁŠTĚ DOBŘE SI TO ROZMYSLETE...

ALE VČIL NA ROVINU. NE ŽE NÁSLEDUJÍCÍ ŽHAVÉ AKTUALITY DOPROVÁZENÉ PEPRNÝMI FOTOGRAFIEMI BUDETE BRÁT VÁŽNĚ! VŽDYŤ NEBERTE TEN ŽIVOT S TAKOVÝM PESIMISMEM A ALESPOŇ JEDNOU V ROCE SE ZASMĚJTE. OSTATNĚ KDY JINDY, NEŽ PŘI LOUSKÁNÍ TÉTO PŘÍLOHY? RUČÍME ZA TO, ŽE VŠECHNO, CO JE ZDE ZAZNAMENÁNO, JE VYLHÁNO OD A DO Z! TEDY SKORO VŠECHNO…

Veselé prožití posledního dne starého roku a hodně štěstí v tom novém, kterému bude říkat 2014, vám všem za Agenturu Hóser a PROSTĚJOVSKÝ Nočnýk přeje Majkl. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments