Příjemnou noc, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VÁNOCE JSOU ZA NÁMI, ZAPOMEŇTE! TO ALE NEZNAMENÁ, ŽE UŽ V TOMTO ROCE NEBUDE ŽÁDNÁ SRANDA. BA PRÁVĚ NAOPAK. ZA PÁR HODIN NÁS TOTIŽ ČEKAJÍ BUJARÉ SILVESTROVSKÉ OSLAVY, A POKUD TO NEPŘEŽENEME S ALKOHOLEM, DOČKÁME SE PŘI SMYSLECH I PŘÍCHODU NOVÉHO ROKU!

AGENTURA HÓSER, DCEŘINNÁ SPOLEČNOST PROSTĚJOVSKÉHO NOČNÝKU Z OSMÉHO KOLENE, PRO VÁS, VÁŽENÍ A MILÍ ČTENÁŘI, PŘIPRAVILA LETOS POPRVÉ SAMOSTATNOU SPECIÁLNÍ PŘÍLOHU PLNOU ZARUČENÝCH ZPRÁV Z PROSTŘEDÍ MĚSTA, REDAKCE, POLICEJNÍHO VYŠETŘOVÁNÍ A DALŠÍHO VEŘEJNÉHO ŽIVOTA. ALE BACHA, UPOZORŇUJEME PŘEDEM, ŽE NĚKTERÉ PERLIČKY ODHALENÉ SLOVUTNOU AGENTUROU HÓSER A ZVEŘEJNĚNÉ V TOMTO SPECIÁLU VŠECH SPECIÁLŮ, MOHOU BÝT VELMI DRASTICKÉ! PROTO VÁM DOPORUČUJEME, POKUD BUDETE CHTÍT TYTO STRÁNKY DÁT PŘEČÍST OSOBÁM MLADŠÍM OSMNÁCTI LET, OBZVLÁŠTĚ DOBŘE SI TO ROZMYSLETE...

ALE VČIL NA ROVINU. NE ŽE NÁSLEDUJÍCÍ ŽHAVÉ AKTUALITY DOPROVÁZENÉ PEPRNÝMI FOTOGRAFIEMI BUDETE BRÁT VÁŽNĚ! VŽDYŤ NEBERTE TEN ŽIVOT S TAKOVÝM PESIMISMEM A ALESPOŇ JEDNOU V ROCE SE ZASMĚJTE. OSTATNĚ KDY JINDY, NEŽ PŘI LOUSKÁNÍ TÉTO PŘÍLOHY? RUČÍME ZA TO, ŽE VŠECHNO, CO JE ZDE ZAZNAMENÁNO, JE VYLHÁNO OD A DO Z! TEDY SKORO VŠECHNO…

Veselé prožití posledního dne starého roku a hodně štěstí v tom novém, kterému bude říkat 2014, vám všem za Agenturu Hóser a PROSTĚJOVSKÝ Nočnýk přeje Majkl. 

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-